Buradasın
Anasayfa > Magazin > NUSRET VE FERİT ŞAHENK ARASINDA GEÇEN OLAY HAKKINDA KİMSE AÇIKLAMA YAPMADI

NUSRET VE FERİT ŞAHENK ARASINDA GEÇEN OLAY HAKKINDA KİMSE AÇIKLAMA YAPMADI

Ünlü medya patronunun gerçekten Nusret tarafından bıçaklanıp bıçaklanmadığını haber muhabiri Halil Atalay öğrendi ve sonuç olarak bu haberin asılsız olduğunu tespit etti.

Medyanın en çok sevilen isimlerinden birisi olan Ferit Şahenk, Nusret ile bir tartışma yaşamıştı. Ama bu problemi etçi Nusret ve medya patronu Ferit Şahenk ile aralarında çözmüşlerdi. Ama bunun tam aksine çok farklı dedikodular yapıldı ve Nusret’in Şahenk’i bıçakladığı söylendi.

ferıt-sahenk

Fenomen isim Nusret hakkında şok edici bir iddia ortaya atıldı. Uçankuş’un haberine göre; Sosyetik isimler arasında flaş bir dedikodu yayıldı. Haber içinde şöyle denildi; etçi Nusret, sevilen medya patronu Ferit Şahenk’i bıçaklayarak ağır yaraladı.

İddialara göre Nusret, Ferit Şahenk’i bıçakladı. Yaralanan medya patronu ise Bodrum Acıbadem Hastanesi’ne ağır yaralı bir şekilde kaldırıldı. Durumunun kötü olduğu söylenilen medya patronu Ferit Şahenk’in hakkında ortaya atılan bu iddiaların ardından yalan olduğu ortaya çıktı.

Nedeni bilinmeyen bir şekilde bu haber herkese iletilmeye çalışıldı. İkilinin kısa bir süre önce tartıştıkları biliniyor ancak Ferit Şahenk ile Nusret’in kavga ettiği ve bıçaklanma iddialarının gerçeği yansıtmadığı öğrenildi.

Bu iddiaların kimler tarafından, neden ortaya atıldığı ise merak konusu ve aynı zamanda kimse bu konu hakkında ne bir yorum yaptı, ne de herhangi bir açıklamada bulundu. Şimdi ise gözler Ferit Şahenk’i bıçakladığı iddia edilen etçi Nusret’te.

nusret-gokce

Paylaş

Bir cevap yazın

Top