Buradasın
Anasayfa > Televizyon > Salih Zülüfüoğlu dün geceye damga vurdu.

Salih Zülüfüoğlu dün geceye damga vurdu.

Peki Salih Zülfüoğlu kimdir?

Salih Zülüfüoğlu dün akşam Popstar 2018 programında gösterdiği performans ile büyük beğeni kazandı. Özellikle Bülent Ersoy’un hayranlıkla izlediği Salih Zülüfüoğlu ses tonu ve seslendirdiği şarkı ile jüri üyelerinden tam puan aldı. Salih Zülüfüoğlu ‘devlerin aşkı’ isimli şarkıyı seslendirdi ve herkes tarafından büyük ilgi gördü.. Peki Salih Zülüfüoğlu kimdir, kaç yaşındadır? İşte detaylar…

SALİH Zülüfoğlu’nun doğum yeri Bursa. İki kardeşi bulunan Salih 23 yaşında, evli ve bir çocuk babası. Salih Zülüfüoğlu daha önce de Yetenek Sizsiniz ve X Faktor yarışmasına katılmıştı.

Yarışma öncesindeki tanıtımda açıklamalar yapan Salih Zülüfoğlu, “Ben eskiden okula giderken Popstar’ı izliyordum. Annem sabah okula gideceğim için uyumamı istiyordu. Banyodan çıkarıyordu annem beni, sobamız vardı. Sobanın arkasında titriyordum, Popstar’ı izliyordum. Allah’ım hep dua ediyordum. İnşallah ben de böyle sahnelerde olurdum. İnşallah ben de böyle şarkılar okurum. İnşallah ben de bir gün ünlü olurum. Ben de şimdi Popstar sahnesinde olacağım” şeklinde konuştu.

Salih Zülüfüoğlu dün geceye damga vurdu. Peki Salih Zülfüoğlu kimdir

100 TAM PUAN ALDI

Salih Zülüfoğlu “Devlerin Aşkı Büyük Olur” şarkısını seslendirdi ve Bülent Ersoy, Armağan Çağlayan, Can Bonomo ve Deniz Seki’den 100 tam puan aldı. Esoy Salih Zülüfoğlu’na övgüler dizerek “Bu iş bu kadar olur. Geçmiş olsun evladım. Muhteşem. Bir icra bu kadar güzel olur. Sizi tebrik ediyorum. Yalnız düzgün okumakla kalmadınız efendim. Artistliğinizi de koydunuz. Tam bir sahne adamı. Ruhlara hitap ettiniz. Seslerin gözüne gözüne bastınız” dedi.

Paylaş

Bir cevap yazın

Top