Buradasın
Anasayfa > Magazin > SON OLARAK ÜNLÜLERİN KAVGASINA SERMİYAN MİDYAT VE SİNAN AKÇIL’DA KARIŞTI!

SON OLARAK ÜNLÜLERİN KAVGASINA SERMİYAN MİDYAT VE SİNAN AKÇIL’DA KARIŞTI!

sermıyan-mıdyat-ve-sınan-akcıl-kavga-ettı

Hollywood yıldızının doğum gününde olay oldu. Sermiyan Midyat Sinan Akçıl’a saldırdı.

Hollywood yıldızı Kristanna Loken’ın doğum günü partisi için mekana gelen ikili, magazin muhabirlerinin içeri girmesi ile tartışmaya başladı.

“ÇABUK DIŞARI ÇIKIN!”

Kameralardan rahatsız olan Sermiyan Midyat, “Bunları kim içeri aldı, çabuk dışarı çıkarın” dedi.

Olumsuz yanıt alan ve gazetecilere küfür eden Midyat’a, Sinan Akçıl müdahale etti.

ELİNDEKİ SİGARAYI ÜZERİNE ATTI

İyice sinirlenen Midyat, elindeki sigarayı Sinan Akçıl’ın üzerine atarak saldırdı.

Güvenlik görevlilerinin araya girmesiyle ikili mekandan uzaklaştırıldı.

Çıkan haberlerin ardından Sermiyan Midyat sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. İşte Midyat’ın o açıklaması:

“Dün akşam ülkemize gelen Amerikalı oyuncu Kristanna Loken’ın doğum günü davetine gittim. Gelecek insanlardan haberim yoktu. Bir süre sonra aramıza katılan Sinan Akçıl bey sanırım hediyesini takdim ederken görüntülenmek istediği için kameralarla ve magazinci arkadaşlarla masamıza geldi.

Hediyesini verirken gülümsedi kameralara gösterisini yaptı bunada eyvallah dedik. Ancak kameralar yanımızda durmaya devam etti. Bende buranın bir fasıl restoranı olduğunu insanların içki içtiğini ve herkes özelini yaşarken kameraların içeride bulunmaması gerektiğini söyledim. Talebim elindeki çatalı sallayarak ve “Sanane” denerek cevaplandı. Bende Sinan beyin pop gösterisini malzemesi olmak istemedim ve ayağa kalktım oda ayağa kalktı ve olaylar ekranlara yansıdığı biçinde tadsız bir şekilde cereyan etti. Konu bundan ibarettir ve abartılacak hiç bir şey yoktur.

Hele ki gülünç ve açıklı dedikodularda söylendiği gibi kadınlara karşı asla şövenist bir tavrım ve emekçilere karşı asla bir saygısızlığım olmamıştır. Çünkü 20 yıldır büyük emekler vererek bir magazin figürü olmadan sadece üreterek yolunda ilerlemeye çalışan bir adam oldum ve böylede devam edeceğim.  Vaktinizi bu saçma magazinsel hadiseyle çaldığım içinde affola Allah herkesin iyiliğini versin.

SERMİYAN MİDYAT KİMDİR?

Sermiyan Midyat, 2 Aralık 1974 tarihinde Ankara’da Çankaya, Hoşdere caddesinde bir evde doğmuştur. 7 yaşına kadar Ankara’da kaldıktan sonra ailece İstanbul’a taşındılar. Aslen Mardin kökenlidir. “Sermiyan” adının manası Kürtçe aşiret reisi demekmiş. Babası Adnan Midyat, annesi Nimet Midyat’dır.

SİNAN AKÇIL KİMDİR?

Sinan Akçıl, 20 Mayıs 1982 tarihinde Hollanda’nın Leeuwarden kentinde dünyaya gelmiştir. Babası Saim Akçıl’ın da müzik adamı olmasından ve piyanist İdil Akçıl’ın kardeşi olmasından dolayı küçük yaşlarda müziğe başlamış ve küçük yaşlarda yaptığı bestelerden dolayı beğeni kazanmıştır. Sinan Akçıl şimdiye kadar Enbe Orkestrası, Ferhat Göçer, Candan Erçetin, Yaşar, Zeynep Casalini, Mustafa Sandal, Gülben Ergen, Ebru Gündeş, Kutsi, Petek Dinçöz gibi ismlerle müzik, beste ve söz yazarlığı gibi türlerde çalışmalar düzenlemiştir.

Sinan Akçıl, Hadise’nin 2009’da Eurovision’a katıldığı Düm Tek Tek şarkısının yazarlığını yapmıştır. Öte yandan Hande Yener’in 1 Nisan 2010 tarihinde piyasaya sürmüş olduğu Hande’ye Neler Oluyor? adlı albümündeki söz ve müzikler yine Sinan Akçıl’a aittir. Son olarak Hande Yener’in 2011 Eylül’de çıkarmış olduğu Teşekkürler adlı albümündeki şarkıların söz yazarlığını ve bestesini yapmıştır.

sermıyan-mıdyat

Paylaş

Bir cevap yazın

Top